Архив автора: Оксана Гончаренко

Об авторе Оксана Гончаренко

Косметолог-методист компании "Medicalaser". Специалист по лазерным технологиям в эстетической медицине.

Правила догляду за шкірою вдома!

  З чого повинна починати свій ранок дівчина 25-30 років? Які засоби по догляду повинна використовувати? Перший і найважливіший етап — це очищення шкіри обличчя. Засіб для очищення має бути підібрано за типом шкіри, щоб добре видаляв забруднення, не позбавляючи її життєво необхідної вологи. Це можуть бути — гель, пінка або молочко для вмивання. Будь-який очищаючий… Читать далее »

Вітамін D (міфи та реальність)

Вітамін Д Багато людей не зважаючи на всесвітній бум щодо фотостаріння та негативного впливу сонячного випромінювання продовжують активно засмагати, мотивуючи це тим, що під дією сонячних променів наша шкіра синтезує такий потрібний нам вітамін Д. У даній статті ми розберемось що таке вітамін Д, наскільки він корисний та звідки можна отримати його у достатній кількості.… Читать далее »

СО2 лазер — революція в естетичній медицині

Старіння шкіри розпочинається уже з 25 років, і перший час цей процес проходить не помітно. А між тим шкіра поступово втрачає пружнсть, її структура змінюється, стає більш рихлою, розширюються пори і з’являються зморшки. Рано чи пізно наступає момент, коли зміни стають видимими, і тоді впоратися з ними звичними косметичними засобами стає важко. А порушення пігментації… Читать далее »